Pro šk. rok 2008/2009 byly žákům naší školy nabídnuty tyto zájmové kroužky:
Název
|
Vedoucí
|
Den
|
Hodina
|
Třída
|
|
1.
|
Sportovní kroužek
pro dívky
|
p. Jarolímková
p. Kňourková
|
čtvrtek
poprvé 2.10.
|
16.00 – 17.30
|
1.– 6.
|
2.
|
Anglický jazyk
|
Ing. Minářová
|
čtvrtek
|
12,35-13,10
|
2.
|
3.
|
Německý jazyk
|
Mgr. Poživilová
|
čtvrtek (2.10.)
|
12,50-13,30
|
6.
|
4.
|
Druháček
|
Mgr. Rejlová
|
úterý
|
11,40 – 12,30
|
2.
|
5.
|
Výtvarný
|
p. Strejčková
|
pondělí(29.9.)
|
13,00 – 14,30
|
1.-5.
|
6.
|
Hasič
|
p. Huňátová
|
středa
pátek
|
15,00-17,00
15,00-17,00
|
1.-5.
6.-9.
|
7.
|
Sborový zpěv
|
Mgr. S. Beyrová
|
středa (1.10.)
|
13,00 (další dle dohody)
|
1.-9.
|
8.
|
Volejbal
|
Ing. Kubová
|
středa (1.10.)
|
13,30
|
7.-9.
|
9.
|
Turistický
|
Mgr. Tremer
J.Tremerová
|
nepravidelně
|
Podle informací
vedoucího
|
5. – 9.
|
10.
|
Rybářský
|
p. Mencl
|
pátek (3.10.)
(1x za 14 dnů)
|
13,00
|
1. – 9.
|
11.
|
Kuchařský
|
A.Matoušová
|
Poprvé ve st1.10.
(dále dle dohody)
|
13,00
|
6. (příp.7.)
|
12.
|
Stolní tenis
|
p.Svoboda
|
středa (1.10.)
|
13,00
|
5.-9.
|
13.
|
Bicí (hudební)
|
Mgr. Kubík
|
pondělí (už
pátek běží)
|
15,15
13,00
|
6.-9.
|
14.
|
Výpočet. techn.
|
p. Jandera
|
pondělí (29.9.)
|
11,40-14,15
|
3.,4.,5.
|
15.
|
Hra na zobcovou
flétnu
|
Pleskačová DiS.
|
Podle inform.
vedoucího
|
Podle informací
vedoucího
|
3.
|
16.
|
Chovatelský
|
p.Tremerová
|
úterý (30.9.)
|
15,00-16,00
|
1.- 9.
|
17.
|
Keramika
|
p.Šedková
|
středa
(poprvé 1.10.)
|
13,00-14,30
|
4.-9.
|
18.
|
Břišní tance
|
p.Hovorková
|
pátek
|
14,00-15,00
|
2.-9.
|
19.
|
Francouzština
|
p.Morávková
|
pondělí
|
15,15-16,00
|
6.-9.
|
Bohužel pro nezájem ze strany žáků nezačaly pracovat jazykové kroužky, z provozně-technických důvodů skončil v listopadu svoji činnost kroužek kuchařský.
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím
phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.