O organizaci
  ZÁKLADNÍ ŠKOLA
  Mateřská škola
  Dokumenty
  Rubriky
  Statistika a login
školní e-mail administrace


  Novinky
20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
  Školní knihovna
  Školní jídelna
  tělocvična
  Partneři
  Rodiče vítáni
rodicevitani.cz
  Mapa školství
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

Sedmáci v lanovém parku

V pátek 17.6.  jsme se za celkem slušné dešťové smrště vydali na vlakové nádraží, odkud nás měl vlak dopravit do Jaroměře. Při čekání na vlak jsme začali hrát hru „TABU“, kterou jsme hráli až do návratu do Třemešné.

   

(celý článek... )Vybrali jsme tři slova, která se během našeho výletu nesměla vyslovit: učitelka, ne, nevím. Každý dostal 3 lístečky a v případě, že někdo řekl zakázané slovo a někdo jiný ho při tom přistihl se slovem „tabu“, dotyčný musel odevzdat lísteček. Kdo byl bez lístečku, stal se otrokem. Tato hra nás bavila celý den. Nejlepším odposlouchávačem byl Honzik Zivr, který téměř nemluvil, ale jen sosal informace a obíral nás s velkou radostí o lístečky. J

Z Jaroměře jsme se náhradní dopravou rychle a bez problémů dopravili do Hradce Králové. Cestou do lanového parku jsme se zastavili na nábřeží, kde se konal „fyzikální jarmark“ Hrajeme si hlavou. Tam jsme potkali paní učitelku Nechanickou s dívkami z deváté třídy.

Lanový park byl jednoduše ráj pro děti. Po rozpačitém začátku se do toho děti zabraly a z překážek a lanovek se jim ani nechtělo. Po lezení si děti prošly i další přízemní aktivity a tři hodiny utekly jako voda.

Po návratu do Bílé Třemešné jsme se občerstvili dobrotami od maminek, opekli buřtíky, hráli spoustu her s balónky, mluvili po vdechu helia, jezdili na kole, tančili, hráli na upíry..prostě jsme se skvěle bavili!!! J Na kutě jsme se dostali kolem 23:00 a za občasného povídání jsme usnuli.  

Bylo to nezapomenutelné! Mohlo by to být příště ale klidně delší. J Děkuji za skvělou zábavu všem dětem! Maminkám velký dík za napečené dobrůtky a jiné laskominy!

Výlet očima dětí:

Péťa: V lanovém parku byly lehké i těžké překážky. Těžké překážky byly jen pro neodvážnější děti, protože ty měly pro strach uděláno. Užil jsem si to moc, bylo to super. Všechno, do čeho se mi nechtělo, jsem nakonec překonal a šel jsem do toho!

Luky: Nejúžasnější bylo, když nás pustili do lanového parku a začali jsme lézt. Většina překážek byla pohoda i lanovky byly boží. Když jsem prolezl všechny překážky a lanovky, myslel jsem si, že už tam nic není, ale našel jsem tam ještě minigolf, lukostřelbu, střelbu z praku a hru, kde jsme měli všechny kuličky dostat do středu. Výlet jsem si užil! Hlavně lanový park, hru TABU a večerní hry, např.: balónky a upíry. No, prostě na to nikdy nezapomenu.

Sabina: Výlet se mi líbil, splnil moje očekávání. Nejlepší bylo stanování a taky Lukášovo noční chichotání. A to, jak Vojta překonal svůj strach z výšek a v pohodě šplhal a lezl, bylo podle mě nejodvážnější.

Karolína: Když jsme dorazili do lanového parku, tak jsme si skoro všichni mysleli, že to bude nejhorší a nejnebezpečnější výlet všech dob. Sice to bylo nebezpečné, ale zároveň hrozně krásné. Myslím si, že na sebe můžeme být všichni pyšní, protože jsme vše překonali. Výlet se mi moc líbil a hrozně mě bavil. Až na to počasí, které se naštěstí pak zlepšilo. Bylo to super.

Vojta: Tento výlet byl pro mě nejlepší. Vše, co jsem čekal, se splnilo. I ten strach se nakonec dostavil.

Karel: Nejobtížnější bylo přejít lana bez držení, nespadnout a dojít až do konce. Líbilo se mi tam a chtěl bych tam jet znovu.

Adéla: Celý výlet byl úplně nejlepší a nejúžasnější výlet, na kterém jsme kdy byli. Všem se líbil lanový park i hry a spaní ve družině.

Foto ZDE


| Autor: Mgr. Jana Kňourková | Vydáno dne 23. 06. 2016 | 852 přečtení |
| Počet komentářů: 2 | Přidat komentář |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server