O organizaci
  ZÁKLADNÍ ŠKOLA
  Mateřská škola
  Dokumenty
  Rubriky
  Statistika a login
školní e-mail administrace


  Novinky
20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
  Školní knihovna
  Školní jídelna
  tělocvična
  Partneři
  Rodiče vítáni
rodicevitani.cz
  Mapa školství
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

PRÁZDNINOVÉ PÁTRÁNÍ

Jak jsme si užili prázdniny? Skvěle. Alespoň podle výsledku celodenního projektu "Prázdninové pátrání".Zadání bylo všem jasné. Měli jsme udělat průzkum, jak a kde jsme trávili prázdniny, jestli nám přálo počasí a jestli jsme zažili něco neobvyklého. Vše jsme si zaznamenávali, abychom mohli splnit další úkoly: vytvořit legendu, sestrojit grafy, do mapy zakreslit místa pobytu dětí a o svém pátrání napsat článek. 

"Na jarní prázdniny se určitě každý těší. Já jsem měla velmi nabitý program, ale co ostatní? Někteří pracovali na zahradě a odpoledne poprvé grilovali, jeli na výlet, lyžovali,  navštívili české památky nebo plavecký bazén. Dva z nás museli bohužel zůstat doma, seděli u počítače nebo si zapli rádio a poslouchali Karla Gotta :-), protože byli nemocní." 
(Kateřina Klimešová, Lucka Menclová a Lucka Erlebachová)

"Mnoho dětí z naší třídy trávilo prázdniny u babičky a u dědy, ale i ve větších městech naší republiky či v cizině. Většina z nás by si přála, aby byly prázdniny delší nebo častěji. Jarní prázdniny se vydařily časově i co se týče počasí. Bylo sluníčko a teploty stoupaly. V mnohých rodinách se začalo s jarními pracemi na zahrádkách. Nikomu z nás se do školy moc nechtělo, ale paní učitelka nás překvapila hezkou a nenáročnou prací."
(Eliška Kaplanová, Karolína Bartošová, Eliška Cermanová)

"Některé děti z naší třídy trávily prázdniny v Praze, v Brně i v cizině, ale většina z nás byla doma. Sportovali jsme. Někdo hrál tenis, fotbal, někdo jezdil na kole, na koni  nebo pracoval na zahradě. Prázdniny vyšly výborně, protože bylo celý týden hezky a o víkendu se mohlo i opékat."
(Jakub Štipák, Simona Rajsnerová, Luděk Polák )

 


| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 28. 03. 2012 | 1058 přečtení |
| Počet komentářů: 211 | Přidat komentář |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server