O organizaci
  ZÁKLADNÍ ŠKOLA
  Mateřská škola
  Dokumenty
  Rubriky
  Statistika a login
školní e-mail administrace


  Novinky
20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
  Školní knihovna
  Školní jídelna
  tělocvična
  Partneři
  Rodiče vítáni
rodicevitani.cz
  Mapa školství
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

Po škole na lyže (aneb rozlyžuj se před prázdninami) :-)

ZŠ a MŠ Bílá Třemešná připravuje odpolední lyžařský kurz pro žáky ZŠ a MŠ ve Skiareálu Mladé Buky. Jedná se o 4-denní výjezdový lyžařský kurz pro začátečníky i pokročilé lyžaře od 4 do 12 let - 2 hodiny denně na lyžích.

  DSC01779  DSC01815  IMG_4778   

(Celý článek a informace.....)    Odpovědi na došlé dotazy naleznete ZDE.Náplní kurzu je skupinová výuka lyžování, kde se děti naučí lyžovat a pokročilí zdokonalí své lyžařské dovednosti. Výuka probíhá formou her a soutěží. Výuka snowboardu při minimálním počtu 3 dětí.

Po celou dobu cesty jsou děti v doprovodu jedné paní učitelky ze ZŠ a jedné z MŠ, během výuky se o ně stará tým profesionálních instruktorů.

Kurz je realizován ve Skiareálu Mladé Buky. Pro pohodlnou přepravu je připraven pojezdový koberec a dětský vlek (lano), zajišťující bezpečné první pokusy na sněhu. Pro zpestření výuky jsou k dispozici různé druhy figurek, slalomy a průjezdy. V Baldově „psí boudě“ (sroubek v Kidparku) je pro děti připraveno zázemí - v ceně kurzu je svačinka a pití. Po zvládnutí zastavení v pluhu a oblouku v pluhu pokračuje výuka na veřejných sjezdovkách.

Termín kurzu: úterý 3. 2. – pátek 6. 2. 2014

Bezpečnost: Rozdělení dětí do skupin dle dovedností a věku přímo na místě. Malé skupiny (většinou 5 dětí na 1 instruktora - v závislosti na věku a úrovni lyžařských dovedností). Přilba nutná.

Nyní je v provozu celý areál, takže i dětský park, sněhu je zatím dost.

Vybavení pro případné zájemce bude připraveno pro Vaše dítě přímo na místě výuky. Min. počet dětí pro uskutečnění kurzu je 20 dětí. Zatím je přihlášeno více než 30 dětí, takže kurz proběhne.

Časový harmonogram kurzu: Vzhledem k velkému počtu přihlášených dětí nám posunuli začátek kurzu na 12:30h. Odjezd dětí bude v 11:15 od parku (školní a družinové děti přivedeme), výuka lyžování 12:30 - 15:00 (s přestávkou), návrak kolem 16:00 k parku.

Cena kurzu: Kurz na jeden den stojí 270 Kč, vybavení na jeden den 60 Kč. Doprava max. 130 Kč na jeden den (přeplatek budeme vracet). Částku 1600 Kč za kurz a dopravu + 240 Kč za vybavení můžete poslat na účet školy (případně zaplatit hotově ve škole).

Lyžařskou výzbroj si budeme moci po dobu kurzu nechávat v úschovně skiareálu Mladé Buky.

Závaznou přihlášku prosím odevzdejte obratem, případní zájemci obdrží podrobnější informace. Pokud by chtěl některý z rodičů (či starších dětí) jet s námi, platí dopravu, případný skipas si řeší sám na místě. (Přihlášku obdrží děti ve škole.)

Dotazy: dana.rejlova@zsbt.cz 

ODPOVĚDI NA JIŽ DOŠLÉ DOTAZY  také    ZDE

 

Zde odstřihněte: ………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Jméno dítěte:……………………………. Třída:……………… Podpis rodičů:………………

a)      O kurz mám zájem

ZAKROUŽKUJTE:

·        lyže – snowboard

·       vybavení mám své – chci půjčit (VĚK ………, VELIKOST………)

·      jsem úplný začátečník – takřka začátečník – mírně pokročilý – lyžuji

 

b)      O kurz nemám zájem


| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 31. 01. 2015 | 1263 přečtení |
| Počet komentářů: 2 | Přidat komentář |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server