Ve středu 17. 2. 2016 proběhlo ve sportovní hale ZŠ Strž už 5. kolo školní ligy házené. Turnaje se kromě nás zúčastnily tradiční týmy: ZŠ 5. Květen, ZŠ Podharť, ZŠ Schulzovy sady Legionářská a Školní.
I tentokrát, jako v předchozích kolech, byla naše snaha ohromná, ale přesto výsledky na přední místa nestačily. Dvakrát se nám podařilo zápas vyhrát, třikrát nás potkala prohra. Stále nám dělá problémy obrana, ale není se čemu divit, když většina našich soupeřů je o hlavu vyšší. Celkově jsme se tedy v tabulce umístili na pátém místě, ve 3. a 4. kole bylo naše umístění o příčku lepší - čtvrté. Tak doufejme, že náš úspěch těchto dvou kol brzy zopakujeme. Naším nejlepším střelcem pátého kola byl Adam Doležel a s 38 střelami se umístil na krásném 7. místě. Gratulujeme. Poděkování však patří všem zúčastněným za snahu a sportovní hru, jmenovitě: Robin Přibyl, David Jarolímek, Josef Zívr, Adam Doležal, Adam Kozák, Tobiáš Hruška a Martin Václavík :-).
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím
phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.