20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

Krajské finále Poháru rozhlasu

Středeční dopoledne s datem 22. 5. bylo pro naše družstvo mladších žáků, dnem bojů v krajském kole letošního Poháru rozhlasu. V deštivé loterii, která poznamenala mnoho výkonů, jsme se rozhodně neztratili a letošní skvělou pouť pohárem jsme zakončili na metě 5. místa v kraji. Třešničkou na dortu je pak nový rekord školy ve štafetě 4x60m.

(Celý článek ...)

Letošní krajské finále Poháru rozhlasu se konalo v Hradci Králové a pro naše kluky to byla odměna za předešlá kola. Své atletické výkony přijela poměřit sestava ve složení – Čeřovský, Stančo, Jarolímek, Glos, Tepera, Doležal, Zivr, Hanzl. Předpověď počasí se bohužel naplnila, a tak některé sportovní výkony byly dosti ovlivněny. Přesto se v celodenním dešti vylouply skvělé momenty. Tradičně dobré běžecké disciplíny vyšperkovali chlapci štafetou na 4x60m. Ta obsadila mezi 12 štafetami celkové 3. místo s konečným časem 32,96s. To je zároveň výrazně vylepšený rekord školy. I díky tomu se kluci do poslední chvíle přetahovali o 4. místo, když boj o něj prohráli právě až v té poslední disciplíně – hodu míčkem. Přes konečné umístění tak panuje v týmu spokojenost s dosaženou letošní metou. Zároveň všichni borci, kteří byli součástí týmu po celou dobu, zaslouží obrovskou pochvalu za vzornou reprezentaci školy mezi velikány krajské atletiky.

| Autor: Mgr. Jiří Šimek, Ph. D. | Vydáno dne 29. 05. 2019 | 1188 přečtení |
| Počet komentářů: 1 | Přidat komentář |