O organizaci
  ZÁKLADNÍ ŠKOLA
  Mateřská škola
  Dokumenty
  Rubriky
  Statistika a login
školní e-mail administrace


  Novinky
20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
  Školní knihovna
  Školní jídelna
  tělocvična
  Partneři
  Rodiče vítáni
rodicevitani.cz
  Mapa školství
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

„PO ŠKOLE NA LYŽE“

ZŠ a MŠ Bílá Třemešná připravuje odpolední lyžařský kurz pro žáky ZŠ a MŠ ve Skiareálu Šachty a Větrov ve Vysokém nad Jizerou. Jedná se o 5-denní výjezdový lyžařský kurz pro začátečníky i pokročilé lyžaře od 5 do 12 let - 2,5 hodiny denně na lyžích (13:30 - 16:00).

Náplní kurzu je skupinová výuka lyžování, kde se děti naučí lyžovat a pokročilí zdokonalí své lyžařské dovednosti. Výuka probíhá formou her a soutěží na lyžích i bez nich. Na konci kurzu  závody pro všechny děti. Výuka snowboardu při minimálním počtu 6 dětí.

Š detsky park3  lyzarska-skola-titulka-u-dp-1  Š detsky park  sach8.jpg

(Celý článek ... )Odjezd od školy a příjezd opět ke škole. Po celou dobu cesty jsou děti v doprovodu 1 paní učitelky ze ZŠ a během výuky se o ně stará tým profesionálních instruktorů.

Kurz je realizován ve Skiareálu Šachty a Větrov ve Vysokém nad Jizerou. Výuka probíhá v jednom z nejmodernějších dětských parků, který je vybaven lyžařským kolotočem, provazovým vlekem, pohyblivým pásem a spoustou figurek, tunelů a podjezdů. Po zvládnutí zastavení v pluhu a oblouku v pluhu pokračuje výuka na veřejných sjezdovkách.

Termín kurzu: 20. – 24. 1. 2014 (v případě nepříznivých sněhových podmínek se kurz uskuteční v náhradním termínu)

Bezpečnost: Rozdělení dětí do skupin dle dovedností a věku přímo na místě. Malé skupiny, max. 8 dětí na 1 instruktora (v závislosti na věku a úrovni lyžařských dovedností). Zapůjčení bezpečnostních vest a helem pro každé dítě zdarma. Všichni instruktoři vlastní licence instruktorů lyžování od Asociace profesionálních učitelů lyžování ČR.

Dopravu zajišťuje dopravce od lyžařské školy Yellow Point s.r.o. Lyžařské vybavení (lyže Head, Blizzard a Sporten, boty Head) možno zapůjčit na celou dobu kurzu (5 dní) za cenu 300-350 Kč. Cena je splatná spolu se zaplacením kurzu. Vybavení bude připraveno pro Vaše dítě přímo na místě výuky. Vlastní i půjčené lyže je možné uschovat v místě konání kurzu. Min. počet dětí pro uskutečnění kurzu je 25 dětí.

Nemoc dítěte: V případě nemoci dítěte (musí být doloženo potvrzením od lékaře, které nám bude doručeno nejpozději v den ukončení kurzu) Vám bude nevyčerpaná část peněz vrácena prostřednictvím poukazu na služby Lyžařské školy Yellow Point s platností na 1 rok.

Orientační harmonogram kurzu: 12.00-12.30 - odjezd od školy, 13.15-13.30 - příprava na výuku, 13.30-16.00 - výuka lyžování, 16.15-16.45 - příjezd ke škole.

Cena kurzu: 1650 Kč na žáka.

Cena zahrnuje: 12 hod. výuky lyžování (včetně rozdělení žáků do skupin a závěrečných závodů), dopravu do místa konání kurzu, vstup do dětského lyžařského parku, teplý nápoj po celou dobu výuky, možnost úschovy lyží v místě konání kurzu, organizaci závodů, včetně drobných cen pro vítěze a diplomů pro všechny účastníky kurzu, fotodokumentaci kurzu.

Cena nezahrnuje: Jízdné na veřejných vlecích areálu (pouze pro pokročilé), které činí 100,-- Kč za den. Platí se poslední den dle rozpisu od instruktorů. Úrazové pojištění může lyžařská škola zajistit u Kooperativy za Kč 50,-- /osobu/ 5 dní. V případě, že dítě nevlastní lyžařské vybavení (lyže, lyž.boty), je možné zapůjčit za Kč 300 (MŠ, mladší děti ZŠ), 350 Kč (starší děti ZŠ) - na celých 5 dní.

Platba: stačí po upřesnění termínu na účet školy (poznámka - lyžařský kurz, jméno a příjmení dítěte, třída), závazná přihláška do 10. 1. 2014.

Závaznou přihlášku a další informace o případném pojištění obdrží děti ve škole.


| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 16. 12. 2013 | 1628 přečtení |
| Počet komentářů: 12 | Přidat komentář |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server