20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 417 nalezených)

Ve středu 24.10. se naše škola v zastoupení žáků 6. - 8. tříd (ročníky 2005 a mladší) zúčastnila okrskového kola ve florbalu. Do sportovní haly ve Strži dorazilo celkem šest mužstev.

(Celý článek ...)

| Autor: Bc. Jan Prokůpek | Vydáno dne 08. 11. 2018 |

O podzimních prázdninách se u nás ve škole sešli již tradičně šachoví nadšenci. Rozhodčího školního kola nám opět dělal pan John. Celé dopoledne se hrálo z plných sil, ale ne každý mohl vyhrát. Nejlepšími hráči se stali Vašek Dufek ze 4.třídy, Ríša Kuhn ze 6. třídy a Honza Janata z 9.třídy. Všem patří velká gratulace za jejich výkony a obrovské díky patří panu Johnovi za bezproblémový průběh celého kola.

| Autor: Kristýna Bielicová, DiS. | Vydáno dne 30. 10. 2018 |

Na konci září se žáci II. stupně zúčastnili jazykové akce v DDM Jednička Dvůr Králové nad Labem. Na několika stanovištích byly žákům zadány úkoly, k jejichž splnění museli zapojit své komunikační dovednosti osvojené v hodinách angličtiny.

| Autor: Mgr. Jana Flečková | Vydáno dne 26. 10. 2018 |

Ekomládě - soutěž hořické střední školy letos na téma: Les - plíce planety.

| Autor: Mgr. Emil Kudrnovský, Ph.D. | Vydáno dne 11. 10. 2018 |

V úterý 2. 10. se chlapecké družstvo z naší školy zúčastnilo okresního kola v Přespolním běhu. Na naše borce čekala, kromě chladného počasí, i 1,5 kilometrová trať, na které jsme si nevedli ale vůbec špatně.

( Celý článek... )

| Autor: Mgr. Jiří Šimek, Ph. D. | Vydáno dne 04. 10. 2018 |

Soutěže jsou, elán také, proto úspěchy přijdou... :-). Chlapci a děvčata, pojďte s chutí do toho!

(Celý článek...)

| Autor: Tomáš Vlna | Vydáno dne 01. 09. 2018 |

Pro 4. ročník soutěže Podzvičinsko očima dětí byla vyhlášena dvě témata: krajina Podkrkonoší a Eduard Štorch (letos si připomínáme 140 let od jeho narození v Ostroměři).  27. 4. 2018 porota pod vedením manželů Moravcových (dále M. Benešová, I. Doležal, P. Holzhauserová, J. Přibyl) rozhodla o umístění jednotlivých prací, kterých se tentokrát sešlo 221.

(celý článek)

| Autor: Mgr. Kateřina Poživilová | Vydáno dne 12. 08. 2018 |

Společnost SCIO udělila naší škole certifikát "Pečujeme o vzdělávání" za aktivní přístup ke zjišťování výsledků vzdělávání v roce 2015-2018.

| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 30. 06. 2018 |

Únor, březen a duben byl v první třídě ve znamení prevence zubního kazu. Prvňáčci se zábavnou formou seznámili s projektem „Veselé zoubky“. Do tohoto projektu se zapojilo 50 000 prvňáčků z celé České republiky. Stejně jako v minulých letech připravila společnost dm soutěž o nejlepší projekt na téma „Prevence zubního kazu“. Odborná porota vybrala deset vítězných projektů. Mezi deseti vybranými projekty byl i ten náš. Vyhráli jsme tak republikové finále a zájezd do Divadla Spejbla a Hurvínka!

(Celý článek ... )

| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 26. 06. 2018 |

Žáci naší školy se zúčastnili téměř všech čtrnácti ročníků celostátní výtvarné soutěže Zvíře není věc, kterou vyhlašuje MKZ Hankův dům a ZOO Dvůr Králové.

| Autor: Mgr. Kateřina Poživilová | Vydáno dne 20. 06. 2018 |

Z krajského kola v aquatlonu postoupily tři děti naší školy. Měli jsme necelý měsíc na trénink, a proto jsme se zaměřili hlavně na plavání, kde byly největší ztráty. Někdo chodil plavat na Dubinu, někdo navštívil bazén. Dvoudenní soutěž probíhala 7.-8.června opět v Trutnově.

(celý článek...)

| Autor: Mgr. Jana Kňourková | Vydáno dne 19. 06. 2018 |

Do výtvarné soutěže  Svět v pohybu, kterou pořádala Střední škola vizuální tvorby v Hradci Králové, jsme poslali pět prací. Nejúspěšnější z naší školy byl Dominik Stančo, který obsadil třetí místo.

Dominikovi blahopřejeme, všem děkujeme za reprezentaci školy.

| Autor: Mgr. Kateřina Poživilová | Vydáno dne 18. 06. 2018 |

Ve výtvarné soutěži Včela a příroda, kterou uspořádalo městské muzeum v Jaroměři, obsadila Nikola Lesáková 3. místo. Na vyhlášení výsledků spojené s kulturním programem a výstavou prací byli pozváni všichni účastníci.

Děkuji dětem za jejich práci.

| Autor: Mgr. Kateřina Poživilová | Vydáno dne 07. 06. 2018 |

Po školním kole poznávání následuje okresní. Jako tradičně i letos se konalo v pondělí 4. 6. 2018 na ZŠ Schulzovy sady.

| Autor: Mgr. Jana Ballová | Vydáno dne 06. 06. 2018 |

V pátek 25. 5. 2018 se uskutečnilo krajské kolo biologické olympiády kategorie D. Naši školu reprezentoval vítěz okresního kola Ondra Tepera ze  6. ročníku.

| Autor: Mgr. Jana Ballová | Vydáno dne 04. 06. 2018 |

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.