20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 417 nalezených)

Čas je neúprosný a školní liga házené 2012/13 se pomalu blíží ke svému konci. S žáky 3. a 4. třídy navštěvujeme turnaj 1x měsíčně již od října. Zbývají nám už jen dvě sportovní klání v dubnu a v květnu, přičemž to poslední bude ve znamení samotné hry, vyhlášení výsledků a shrnutí celého ročníku školní ligy.

(Celý článek ... )

| Autor: Mgr. Eva Martínková | Vydáno dne 04. 04. 2013 |

Začátky chemické olympiády spadají již do období šedesátých let dvacátého století. Soutěž je organizována Ústřední komisí chemické olympiády, která spolupracuje s Národním institutem dětí a mládeže MŠMT.

| Autor: Ing. Pavlína Minářová | Vydáno dne 04. 04. 2013 |

Ve středu 6. 3. proběhlo na naší škole školní kolo soutěže ve zpěvu „Novopacký slavíček“.

| Autor: Mgr. Miluše Senetová | Vydáno dne 20. 03. 2013 |

V lednu vyhlásil DDM Jednička ve Dvoře Králové n. L. výtvarnou soutěž s názvem Graffiti v Jedničce.

| Autor: Mgr. Kateřina Poživilová | Vydáno dne 14. 03. 2013 |

Okresní kolo soutěže v recitaci Dětská scéna 2013 pokračovalo ve středu 6.3., kdy se do Trutnova sjeli žáci a žákyně třetí a čtvrté kategorie. Naši školu reprezentovali Eliška Cermanová a Jakub Štipák ze šesté třídy.

| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 07. 03. 2013 |

V úterý ráno se nejlepší recitátoři dramatického kroužku vypravili do Trutnova porovnat své síly s ostatními zástupci jednotlivých škol trutnovského okresu. Konkurence byla obrovská, celkem se v první a v druhé kategorii utkalo o přízeň poroty 55 soutěžících.

| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 05. 03. 2013 |

1.3.2013 se konalo okresní kolo v halové kopané v krásné hale ZŠ Komenského v Trutnově. Chlapci ze 6. a 7. třídy sehráli utkání s týmy z Vrchlabí, Trutnova i Úpice a vybojovali skvělé 3. místo.
                  Gratulujeme.    Celý článek se zobrazí kliknutím do nadpisu.

| Autor: Mgr. Petra Chmelíková | Vydáno dne 03. 03. 2013 |

22.2.2013 pokračoval Krkonošský florbalový turnaj v Trutnově skupinou mladších chlapců. Kluci ve velké konkurenci vybojovali 5. místo.

| Autor: Mgr. Petra Chmelíková | Vydáno dne 02. 03. 2013 |

Ve školním kole recitační soutěže se nejlépe dařilo Tobiáši Hruškovi ze druhé třídy, Rozálce Kosinové ze třetí třídy a Adélce Janečkové ze čtvrté třídy. Všichni tři budou naši školu reprezentovat 5.3. v Trutnově. Ze starších žáků do okresního kola 6.3. postupuje Eliška Cermanová a Jakub Štipák ze šesté třídy. Držíme všem pěsti.

| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 01. 03. 2013 |

21.2.2013 pořádalo Středisko volného času v Trutnově florbalový turnaj. Poprvé hráli v jednom dni starší dívky a starší chlapci. Turnaj byl velmi dobře organizovaný,  atmosféra byla skvělá, organizátoři ochotní, všichni hráči obětaví, diváci slušní....

| Autor: Ing. Věra Kubová | Vydáno dne 01. 03. 2013 |

Minulý týden proběhlo na naší škole první kolo Pythagoriády. Pythagoriáda patří mezi oblíbené matematické soutěže, je určena všem žákům 5., 6., 7. a 8. tříd základních škol. Zúčastnit  se může každý žák příslušného ročníku. Soutěž probíhá ve dvou kolech - školním a okresním.

| Autor: Mgr. Pavlína Hylmarová | Vydáno dne 27. 02. 2013 |

Ve dnech 14. – 18. ledna 2013 se konal v DDM Jednička XII. ročník přírodovědné soutěže „Otázky a obrázky“, určený žákům 4. - 5. ročníků základních škol.

| Autor: Mgr. Miluše Senetová | Vydáno dne 23. 02. 2013 |

Dne 28. ledna 2013 se v krásných prostorách Gymnázia a Střední odborné školy v Hostinném konalo Okresní kolo Olympiády z dějepisu. Naše škola na ní byla úspěšně reprezentována.

| Autor: Mgr. Jiří Lux | Vydáno dne 29. 01. 2013 |

21. a 22. ledna reprezentovali chlapci a dívky  z 8. a 9. třídy naši školu na málo obsazených turnajích v basketbalu. Do haly ZŠ Strž se přihlásila v obou kategoriích jen 4 družstva.

| Autor: Ing. Věra Kubová | Vydáno dne 29. 01. 2013 |

Ve středu 16. 1. jsme již počtvrté navštívili sportovní halu Strž ve Dvoře Králové nad Labem, kde již několik let během školního roku probíhá liga házené pro žáky 3., 4. a 5. ročníků.

| Autor: Mgr. Eva Martínková | Vydáno dne 20. 01. 2013 |

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.