20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 417 nalezených)

Přebor školy v šachu se skutečnil ve čtvrtek 31. října za účasti hned několika hostů.

(Celý článek ... )

| Autor: Mgr. Jiří John | Vydáno dne 03. 11. 2013 |

Výtvarná soutěž Barevný podzim, pořádaná DDM Jednička, byla první, které jsme se letos zúčastnili. S výsledky můžeme být spokojeni. V kategorii koláž zvítězila Barbora Vlčková ze 4. třídy. V kategorii kresba a malba se o druhé místo dělí Karolína Bartošová ze sedmé třídy a Jakub Čeřovský ze třídy osmé.

| Autor: Mgr. Kateřina Poživilová | Vydáno dne 30. 10. 2013 |

Ve středu 23. října se družstvo složené z žáků 2., 3. a 4. ročníku zúčastnilo prvního kola Školní ligy v házené ve Dvoře Králové n. L.

| Autor: Mgr. Jana Baudyšová, DiS. | Vydáno dne 30. 10. 2013 |

V minulém týdnu se žáci 8. a 9. třídy zúčastnili soutěže Přírodovědný klokan. Soutěž Přírodovědný klokan vznikla v roce 2006 a jejím pořadatelem je Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UP v Olomouci.

| Autor: Mgr. Petr Tomek | Vydáno dne 23. 10. 2013 |

Po úspěšném vstupu do soutěže v základním kole turnaje v basketbalu se dívky naší školy rozjely do Trutnova. 21. října zde proběhlo okresní kolo soutěže. Naše dívky se velké konkurence nelekly a skončily na krásném čtvrtém místě. Děkujeme.

| Autor: Mgr. Jana Kňourková | Vydáno dne 22. 10. 2013 |

V pátek 18. října se chlapci naší školy zúčastnili soutěže ve florbalu ve Dvoře Králové nad Labem. Soutěžilo se ve sportovní hale ZŠ Strž. Konkurence byla veliká, naši kluci nakonec obsadili 6. místo.

| Autor: Mgr. Jana Kňourková | Vydáno dne 19. 10. 2013 |

Starší děvčata ve složení Doležalová Tereza, Matušová Lucie, Nerudová Karolína, Bergerová Adéla, Šamanová Tereza, Stárková Tereza, Kňourková Kateřina se v úterý 8. 10. 2013 zúčastnila turnaje v basketbalu ve městě Dvůr Králové nad Labem.

| Autor: Mgr. Jana Kňourková | Vydáno dne 17. 10. 2013 |

Ve čtvrtek 3. 10. 2013 se mladší a starší žáci zúčastnili přespolního běhu v městě Trutnov, kde mnozí z nich závodili poprvé v terénu a vyzkoušeli si své síly se staršími ročníky.

| Autor: Mgr. Jana Kňourková | Vydáno dne 07. 10. 2013 |

Organizátoři projektu "Čtení pomáhá" připravili další celoroční soutěž pro nadšené čtenáře, kteří chtějí pomáhat. Tentokrát se soutěže může zúčastnit každý, kdo pilně vyplňuje testy po každé přečtené knížce.

Obálka titulu Pohádkový lunapark    Obálka titulu Bubáček a Myšošlap   Obálka titulu Červená karkulka a Perníková chaloupka   Obálka titulu Šmoulové 2 – filmový příběh    Obálka titulu Psí škola kocoura Rudochlupa    Obálka titulu Říkání o víle Amálce

Jak se zapojit?

1. Přihlaste se do projektu Čtení pomáhá.
  2. Ve svém profilu potvrďte účast v soutěži.
  3. A pak stačí už jen číst a vyplňovat testy!                    (Celý článek ...

| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 10. 09. 2013 |

Teprve před pár měsíci začala  padesátka chlapců a dívek z naší školy pronikat do tajů jedné z nejstarších a nejsložitějších her na světě – šachu. Hry, která výrazně rozvíjí duševní schopnosti všech svých vyznavačů. Je to však proces dlouhodobý, vyžadující značnou dávku trpělivosti. Ti, kteří šachy již trochu ovládají, mohou měřit své síly, ale hlavně potkávat množství zajímavých lidí na turnajích po celém světě.

| Autor: Mgr. Jiří John | Vydáno dne 14. 06. 2013 |

5.6.2013 se konalo okresní kolo soutěže Poznávání rostlin a živočichů na ZŠ Schulzovy sady ve Dvoře Králové nad Labem. Naše tři žákyně - Káťa Běhalová, Pája Grohová a Terka Šamanová a ještě skoro stovka dalších mladých biologů měla za úkol správně určit 50 rostlin a 50 živočichů.

| Autor: Ing. Věra Kubová | Vydáno dne 11. 06. 2013 |

V kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové se už po osmé vybírala nejkrásnější panenka. Titul MISS INTERNET 2013 získala panenka "Albert Einstein", na 2. místě se umístila panenka Komtesa a 3. místo v internetovém hlasování získala panenka "Miky" od Rozálie Kosinové ze ZŠ a MŠ Bílá Třemešná. K získání prvního místa jí chybělo 27 hlasů.

| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 02. 06. 2013 |

V březnu letošního roku se prvňáčci naší školy zapojili do projektu Veselé zoubky, jehož vyvrcholením byla soutěž o nejlepší projekt na téma Prevence zubního kazu. Do projektu Veselé zoubky se zapojilo 35 000 dětí z více než 900 škol z celé republiky. Každá škola mohla vypracovat projekt na téma Prevence zubního kazu a zaslat jej do soutěže.

Odkaz na článek v Krkonošském deníku z 28.5. ZDE

| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 01. 06. 2013 |

Po několikaleté odmlce se v letošním školním roce  naši žáci opět zúčastnili okresních kol olympiád v oborech český jazyk, dějepis, chemie a matematika (Pythagoriáda). V určených termínech proběhla školní kola a zpravidla dva nejlepší soutěžící postoupili do kol okresních.

| Autor: Mgr. Kateřina Poživilová | Vydáno dne 26. 05. 2013 |

První ročník školní ligy i za účasti žáků naší školy je po minulém týdnu ukončen. Poslední klání probíhalo ve středu jako již tradičně v hale ZŠ Strž. Výjimečné bylo tím, že po skončení všech zápasů proběhlo vyhlášení výsledků celé soutěže.

| Autor: Mgr. Eva Martínková | Vydáno dne 21. 05. 2013 |

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.