20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

Přespolní běh v Trutnově

Na tradiční přespolní běh se vydali změřit své síly s atletickými týmy naši mladší žáci i žákyně ve složení Terka Kindlová, Nikolka Uherková, Anička Ježková, Róza Kosinová, Bětka Teperová, Dan Jarolímek, Ondra Hlavatý, Kubík Frýzl, Jára Hanzl a Jiřík Janota. Obě družstva musela absolvoval trať dlouhou 1,5 km v pěkném kopcovitém lesoparku "Paradráha".

(celý článek)

V každé kategorii se na start postavilo zhruba 60 běžců. V početné konkurenci atletických běžců se neztratila zejména děvčata, která se z 11 týmů umístila na 7.místě. Z našeho dívčího týmu se nejlépe umístila Bětka Teperová s časem 5:44,17 a hned za ní Terka Kindlová. Chlapcům se dařilo méně, ale i oni si běh užili. Výsledné 10.místo je sice mrzelo, ale do závodu dali vše. Po závodě děti nabraly síly a šly si zablbnout na velkou dřevěnou houpací konstrukci. A tak jsme hodně posílili i břišní svaly, jak jsme se za břicho popadali. Závodníkům děkuji za reprezentaci školy a za skvělé výkony.