20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

Přespolní běh v Trutnově

Ve čtvrtek 3. 10. 2013 se mladší a starší žáci zúčastnili přespolního běhu v městě Trutnov, kde mnozí z nich závodili poprvé v terénu a vyzkoušeli si své síly se staršími ročníky.

(Celý článek ... )

Mladší žáci ve složení Jan Hlavatý, Šimon Matouš, Aleš Syrový, Jiří Novák, Tadeáš Kašpar běželi trasu 1500m a umístili se na sedmém místě. Nejlepší výkon podal Jiří Novák, který si se skvělým časem 4:23 minut doběhl pro desáté místo z celkového počtu padesát tři běžců. I po doběhu svého závodu však chlapci nelenili a horlivě povzbuzovali starší žáky ve složení Tomáš Balcar, Roman Sedláček, Martin Tomíček, Tomáš Mikulka, Miloš Potoček, kteří je taktéž podporovali. Starším žákům patří velká pochvala, protože jejich trasa měřila 4500m a navíc běželi v kategorii s o dva roky staršími chlapci ze středních škol a gymnázií, kteří již na pohled patřili do jiné úrovně. Nejlépe běžel Martin Tomíček, který trasu zdolal za úctyhodných 13,37 minut. Naši chlapci si vybojovali šesté místo z celkových jedenácti družstev. Před nimi byly školy typu Gymnázium Trutnov, Gymnázium Vrchlabí, SPŠ Trutnov a další. Celkově mě však nejvíce potěšila soudržnost našich chlapců, vzájemná podpora a pomoc během celé této akce.