20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

Atletice tentokrát počasí přálo....

A nejen atletice, ale i starším žákyním, které reprezentovaly naši školu na tradičním lehkoatletickém klání - Poháru rozhlasu. 9.5.2013 postoupily dívky do okresního kola. Sice jich bodovalo jen 5, ale nejleší výsledky byly opravdu vynikající!

(Celý článek ... )

Terka Doležalová skočila do výšky 145 cm a vyhrála. Terezka Šamanová byla první dokonce 2x - na její běh na 60 m za 8,03 s nikdo nedosáhl a ani v dálce jejích 433 cm nikdo nepřeskočil. Káťa Kňourková přidala 3.místo v kouli (7,98 m) a bodovala i ve skoku do dálky.  Důležité byly i body druhé koulařky, Kíti Kozové. I poslední disciplína, štafeta 4 x 60 m, byla vítězná! Okresní kolo je 16.5. opět ve Dvoře Králové nL. Dívky, držíme palce!

I  starší chlapci dosahovali dobrých výsledků, ale ve čtyřech se potřebné body nasbírat nedají.

Všem atletům moc děkujeme a přejeme další úspěchy - i v překonávání sama sebe!

| Autor: Ing. Věra Kubová | Vydáno dne 14. 05. 2013 | 1720 přečtení |
| Počet komentářů: 10 | Přidat komentář |