20.03.2018: Finanční podpora z EU - projekty IROP a ESF
mapaskolstvi.cz
  Vyhledávání

Vyhledat text

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 417 nalezených)

Na 2 000 závodníků se utkalo 3. června v hale Arena Sparta Praha v celorepublikovém finále v týmových skladbách. Jsme velice rádi, že všechny tři naše skladby byly u toho a pokusily se v konkurenci 150 týmů vybojovat to nejlepší umístění.

A nejen že jsme byli u toho, my jsme vám ty medaile přivezli :-):
Zebřičky 6. místo, Bacily 3. místo a Světlo ve tmě 2. místo :-).

(Celý článek a záznam přenosu ... )

| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 06. 06. 2016 |

Čtyři vítězové okresního kola v Trutnově: Aleš Syrový, Honzik Zivr, Ondra Tepera a Saša Chromý se zúčastnili krajského kola, které se konalo v Hradci Králové.

( celý článek... )

| Autor: Mgr. Jana Kňourková | Vydáno dne 06. 06. 2016 |

V neděli 22. května se naše tři taneční týmy vypravily do sportovní haly ve Varnsdorfu porovnat síly s ostatními přihlášenými týmy. Postupové kolo proběhlo v příjemné atmosféře, ač nervozita byla cítit z každého soutěžícího. Naši tanečníci zabojovali a ze soutěže přivezli dvakrát zlato, jednou stříbro! Všechny tři naše týmy tak postoupily do republikového finále, které proběhne 3. června v Praze. Držte nám pěsti :-).

(Celý článek ... )

I v literární části soutěže Úpice bratří Čapků slavíme úspěch.  Jenda Horák byl oceněn 2.místem za svůj literární příspěvek Vodnická pohádka, ve které porotě předvedl své spisovatelské nadání. Za svůj talent dostal diplom, knížku a sborník obsahující nejlepší práce, které byly do soutěže zaslány. Ve sborníku nalezneme nejen Jendovu pohádku, ale i obrázky našich děvčat, která byla oceněna ve výtvarné části této soutěže pod vedením paní učitelky Poživilové.

Děkujeme všem za reprezentaci školy! Foto ZDE

| Autor: Mgr. Jana Kňourková | Vydáno dne 26. 05. 2016 |

Ve výtvarné  části výtvarné a literární soutěže Úpice bratří  Čapků, letos na motivy Vodnické pohádky, získaly ocenění tyto žákyně: Nicole Dobrá - čestné uznání, Sabina Mrázková -  3. místo, Hana Ševčíková -  3. místo, Eliška Žižková - 3. místo. Vyhodnocení spojené s programem pro děti proběhne 26. 5. od 8. 45 v Městském sále v Úpici.

Všem děvčatům blahopřeji, děkuji za krásné obrázky a reprezentaci školy.

Fotografie ZDE

| Autor: Mgr. Kateřina Poživilová | Vydáno dne 25. 05. 2016 |

Naše škola se umístila na 1. místě v Královéhradeckém kraji v anketě "Základka roku 2015/2016". Žebříček škol naleznete ZDE.

| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 25. 05. 2016 |

Ve středu 11.5.2016 proběhlo u nás školní kolo soutěže v poznávání přírodnin.

(Celý článek...)

| Autor: Ing. Pavlína Minářová | Vydáno dne 18. 05. 2016 |

11. května proběhlo poslední kolo Školní ligy házené. Naši házenkáři se umístili na pátém místě. Ač se na naší škole házená trénuje jen v rámci kroužku, určitě jsme měli několik pěkně uhraných setů. Zkušenosti, které jsme získali, zúročíme i v jiných soutěžích. Děkujeme našim klukům za reprezentaci školy.

| Autor: Mgr. Dana Rejlová | Vydáno dne 06. 05. 2016 |

Téměř tři měsíce jsme čekali na výsledky literární soutěže Zlatá tužka 2016, do které poslalo své příspěvky 148 autorů z různých koutů České republiky. Zadána byla čtyři témata: veršování, příběh, příběh z doby Karlovy a příběh s tematikou hor. Velkého úspěchu dosáhli Lukáš Malý (7.třída) a Eliška Cermanová (9.třída).

| Autor: Mgr. Jana Kňourková | Vydáno dne 05. 05. 2016 |

Jaro je doba, kdy probíhá většina matematických soutěží. I naše škola se jich účastní. Pojďme se tedy ohlédnout za soutěží Matematický klokan a Pythagoriáda.

| Autor: Mgr. Simona Lehrausová | Vydáno dne 05. 05. 2016 |

Ve spolupráci se Sdružením obcí Podzvičinsko a s finanční pomocí Královéhradeckého kraje uspořádal Žákovský parlament ZŠ BT 2. ročník výtvarné soutěže Podzvičinsko očima dětí. Témata byla dvě: Krajina Podkrkonoší a ZOO Dvůr Králové.

| Autor: Mgr. Kateřina Poživilová | Vydáno dne 04. 05. 2016 |

DDM Jednička vyhlašuje pravidelně výtvarnou a literární soutěž ke Dni Země. Tématem výtvarné soutěže je poštovní známka s přírodním námětem, letos to byl svět pod vodní hladinou. Známka musí mít všechny náležitosti: obrázek, text, zubatý okraj.

| Autor: Mgr. Kateřina Poživilová | Vydáno dne 03. 05. 2016 |

To, v co jsme všichni doufali, se stalo skutečností! Naše video o basketbalu mělo u poroty velký úspěch, a proto si právem zasloužíme prvenství. Jako odměnu jsme získali basketbalový set, který nám osobně předá některý z členů Českého olympijského výboru,  který přijede do naší školy začátkem června spolu s českou basketbalovou reprezentací. Těšit se můžeme na velkolepou basketbalovou show!

| Autor: Mgr. Jana Kňourková | Vydáno dne 03. 05. 2016 |

14. 4. 2016 se v městské sportovní hale v Hostinném konalo okresní finále ve sportu zvaném přehazovaná. Okrskové kolo se nekonalo, děvčata z šestého, sedmého a osmého ročníku postoupila přímo do okresního kola.

| Autor: Mgr. Sabina Kindlová | Vydáno dne 02. 05. 2016 |

V týdnu od 25. do 29. dubna se konalo v ZUŠ Na Střezině v Hradci Králové krajské kolo jednotlivých kategorií soutěže v recitaci - Dětská scéna 2016. Naše škola měla zastoupení hned ve třech kategoriích - II., III. a IV. Z okresního kola v Trutnově si postup a účast vybojovaly Kristýnka Žižková, Bětka Teperová a Eliška Cermanová.

| Autor: Mgr. Miluše Senetová | Vydáno dne 02. 05. 2016 |

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.